Zoznam pomôcok

1. Učebnice - všetky pekne obaliť a podpísať ! Zošity prosím nekupujte - už máme kúpené. 

2. Pomôcky do peračníka - mäkká a tvrdá zastrúhaná ceruzka, strúhadlo so zásobníkom, guma, pravítko, farebné pastelky, 2 perá - atramentové.

3. Vrecúško na TV - tepláková súprava - tepláky, bunda, tričko s krátkym rukávom, ponožky, športová obuv cvičky/ tenisky.

4. Pevná krabica s menovkou (najlepšie od topánok) na VYV- bieletekuté lepidlo disperzné väčšie balenie, (aby nám vydržalo na celý rok), tyčinkové lepidlo, farby - vodové a temperové (najlepšie značky KOH-I-NOR), plastelína, čierna fixka (hrubá s okrúhlym hrotom), voskovky (KOH-I-NOR), 2 ploché štetce (hrubší a tenší), 2 okrúhle štetce (hrubší a tenší), čierny tuš, pero na tuš, nožničky, igelit na lavicu, nádobku na vodu z umelej hmoty, malú paletu na miešanie farieb, pracovnú zásteru (staré tričko, košeľa), 1 krepový papier (farba ľubovoľná), farebné papiere, 20 výkresov formátu A4 ,10 výkresov formátu A3 a 6 farebných výkresov formátu A3.

5. Ostatné potreby - malý uteráčik podpísaný s uškom na zavesenie, hygienické vreckovky (jedno veľké škatuľové balenie), 2x toaletný papier, tekuté mydlo, prezuvky, prefotený preukaz poistenca poprosím nalepiť do žiackej knižky na prednú stranu.

Pomôcky môžu byť aj z minulého roka, stačí dokúpiť iba to čo už nie je dobré, alebo čo chýba.